30 Temmuz 2021 Cuma - 01:31 İyi Geceler 
DOKUMACI DEKORASYON HAKKINDA
 
1986 yılından günümüze, İstanbul ve çevresinde, her branşta deneyimli kadromuz ile, kaliteli işçilik ve uygun fiyat ilkesiyle hizmet vermekteyiz.
 
Bugüne kadar tadilat, dekorasyon ve montaj işlerimizde yaptığımız işin arkasında durarak, müşterilerimize verdiğimiz memnuniyet neticesinde 30 yılı aşkın bir süredir İstanbul genelinde tanınan bir dekorasyon firması olduk.
 
Tamirat, tadilat ve dekorasyon işlerinde uzun süreli kullanım amacı esas olduğundan her zaman kaliteli ve uygun maliyetli malzeme kullanılmasına özen göstermekteyiz.
 
Hizmetlerimizden memnun olup, bizi tanıdıklarına tavsiye edip, bize destek olan tüm müşterilerimize gönülden teşekkür ederiz.
 
Yaptığımız tamirat, tadilat ve dekorasyon işleriyle ilgili her türlü yapıcı yorum ve eleştirileriniz, önerileriniz işimizi daha iyi yapmamızı, çalıştığımız sektörün daha fazla gelişmesini sağlayacaktır.
 
Her türlü yorum, eleştiri, şikayet ve önerilerinizi moc.noysarokedtalidatipay@ridak E-Posta Adresimize, Facebook Sayfamıza, Instagram Sayfamıza, WhatsApp Ulaşım Hattımıza yazarak bize iletebilirsiniz.
 
 
Dokumacı Dekorasyon & Tadilat Hizmetleri
Kadir Dokumacı - Abdullah Dokumacı
İrtibat Telefonları :